Компанія «Рувим» спеціалізується на виготовленні та встановленні виробів з нержавіючої сталі. Головна наша перевага - ми робимо і працюємо в будь-якому напрямку, з будь-якими обсягами і нам по силі виконати замовлення будь-якої складності.

Сучасне обладнання, 15 років досвіду, свої власні розробки і згуртована команда дозволяють виконувати індивідуальні, оригінальні та ексклюзивні замовлення.

Крім виготовлення ми також займаємося монтажем і установкою будь-яких виробів з нержавіючої сталі. Весь процес відбувається з дотриманням усіх будівельних норм та з використанням новітніх систем кріплення.

Чому варто вибрати вироби з нержавіючої сталі

У будинку, на дачі, квартири, офісі або кафе вироби з нержавіючої сталі користуються великою популярністю. Саме завдяки своїм властивостям стійкості до корозії вони не втрачають свій шикарний зовнішній вигляд в воді або на відкритому повітрі. А міцність і довговічність виробів з нержавіючої сталі дозволяють використовувати їх у всіх напрямках.

Нержавіюча сталь - універсальний матеріал, якому не потрібно ніякого особливого і пильної догляду.

Завдяки тому, що вироби з нержавійки виробляються за сучасними правилами, то їх можна порізати і зварити. Це означає, що обробка матеріалу не викликає будь-яких труднощів. З цієї причини вироби з нержавійки використовуються нарівні з традиційними сталями та іншими будматеріалами.