+38 (098) 558-53-52

Режим роботи: з 09:00 до 20:00

+38 (063) 798-53-52

Пошта: info@ruvim.com.ua

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Використання виробів з нержавіючої сталі для дачі має ще більше підстав, ніж для будинку або інших об'єктів. Все знову зав'язано на відмінних антикорозійних властивостях цього металу, його довговічності і невибагливості у догляді. Ви можете залишити свій заміський будинок на цілу зиму, осінь або навіть на півроку, а по приїзду вироби з нержавіючої сталі не втратять свій вигляд і далі будуть радувати око господаря. Це заощадить час  і гроші на приведення свого майна в порядок.

Сучасна дача сьогодні це в основному не маленький будиночок подалі від міста, а повноцінний житловий будинок. І його можна облаштовувати усіма тими елементами, що і інші будівлі, а також удосконалити і приносити нові деталі, яким немає місця в міській квартирі.

У компанії «Рувим» Ви можете замовити цілий ряд виробів з нержавіючої сталі для дачі. Це і звичайні сходи, поручні і козирки, а також ми займаємося виробництвом таких виробів для дачі:

  • сходів і відбійники для басейнів
  • обладнання для сауни
  • на Ваше замовлення зробимо: гриль, барбекю
  • столики і стільці
  • флагштоки
  • індивідуальні замовлення на всі випадки життя

Асортимент можна розширювати до нескінченності, все залежить від Вас і Вашої фантазії і потреб. Компанія «Рувим» виготовить індивідуальне замовлення будь-якої форми, розмірів і призначення для облаштування Вашого заміського будинку.

Отримати консультацію