+38 (098) 558-53-52

Режим роботи: з 09:00 до 20:00

+38 (063) 798-53-52

Пошта: info@ruvim.com.ua

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Переваг нержавіючої сталі величезна кількість. Це і красивий зовнішній вигляд, і екологічність, а головне - довговічність при відсутності навіть самого мінімального догляду. Мінус - зовсім нескромне ціна. Але якщо ви вирішили ставити вдома вироби з нержавійки - то пам'ятайте, що платите в першу чергу за зручність, міцність, і естетику на все життя.

Компанія «Рувим» пропонує свої послуги з виготовлення, доставки та монтажу різноманітних виробів з нержавіючої сталі для будинку або квартири. Асортимент величезний - це і деталі конструкції будинку і чисто естетичні прикраси.

Сходи і поручні. Це одні з найактуальніших і популярних виробів для будинку з нержавіючої сталі. Гарний чистий метал, який прикрашає інтер'єр і екстер'єр будинку, і надійні конструкції. Ми займаємося виробництвом міжповерхових сходів, зовнішніх, а також, як окремо, так і в комплексі - перила і поручні для сходів, балконів і терас.

Меблі з нержавіючої сталі і чорного металу. Меблі в стилі лофт або ексклюзивна металеві меблі стануть центральною частиною оформлення Вашого будинку. Столи, стільці, ліжка, шафи і багато іншого, як дверні ручки і рамки для картин.

Вироби для кухонь. Електричні плити, столи та стелажі, шафи та холодильне обладнання з нержавійки перетворять мрію будь-якої господині про велику і сучасну кухню в реальність. Будь-які розміри і форми під замовлення - для нас це не проблема.

Устаткування для басейнів і саун. Сходи і відбійники з стійкої 304 або 316 нержавіючої сталі служитимуть довго і справно, перетворюючи процес відпочинку в ще більш комфортне заняття.

Отримати консультацію