+38 (098) 558-53-52

Режим роботи: з 09:00 до 20:00

+38 (063) 798-53-52

Пошта: info@ruvim.com.ua

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Переробляти старі фабричні або інші виробничі будівлі в житлоплощі почали в середині минулого століття в США, де ось таких будівель було відбавляй. Простір, багато світла і особлива атмосфера не дали цьому напрямку померти, а ще більше поширитись по всьому світу. Головною частиною інтер'єру стала меблі - меблі в стилі лофт. Вони відображають і передають суть всієї будівлі, а також додатково підкреслює даний напрямок.

Компанія «Рувим» одна з небагатьох, хто займається розробкою і створенням меблів в стилі лофт з чорного металу. Всі меблі виготовляються за спеціальним замовленням. Разом з нашим дизайнером і конструктором Ви самі вибираєте і малюєте перші начерки своїх меблів в стилі лофт. Навіть найтонша і художня натура зможе задовольнити свої запити, замовивши оригінальну і єдину в своєму роді меблі під свої вимоги.

Також приємним сюрпризом стане для Вас низька ціна на наші вироби, адже ми займаємося повним циклом створення - від ескізу до доставки і установки. Приклади наших робіт ви можете подивитися на сайті, а поспілкуватися з дизайнером можете прямо по телефону або залишивши свої контакти, а ми обов'язково зателефонуємо.

Замовити послугу