+38 (098) 558-53-52

Режим роботи: з 09:00 до 20:00

+38 (063) 798-53-52

Пошта: info@ruvim.com.ua

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Нержавіючі перила є ідеальним рішенням для тих, хто шукає ідеально гладкі, сучасні і легкі на вигляд перила. Такі вироби відрізняються елегантними лінійними і горизонтальними елементами з міцного матеріалу для додання якоїсь прозорості і повітряної легкості інтер'єру. Перила з нержавіючої сталі ідеально підходять для сходів всередині будинку, зовнішніх сходових і відкритих майданчиків.

Перевірена часом нержавіюча сталь поєднує в собі довговічність, простоту в обслуговуванні і красивий зовнішній вигляд. Будь-який виріб з цього матеріалу розрахований на довгу і практично вічну службу.

Ознайомитися з конструкцією перил з нержавіючої сталі, Ви можете на нашому сайті, просто відвідавши розділ з нашими роботами, де представлена ​​велика кількість прикладів уже втілених у життя проектів. Також ми надаємо всі необхідні ескізи і креслення. Оскільки ми самі займаємося виготовленням та монтажем конструкцій з нержавіючої сталі, то спеціально для вас ми розробимо індивідуальний проект. Наш співробітник особисто з вами буде креслити і створювати перила або інші вироби на Ваше замовлення, щоб кожна деталь, кожен елемент повністю задовольнимо всі вимоги.

Кожна система перил на замовлення виготовляється і поставляється з виїздом на місце установки в м. Київ, Київську область або інші населені пункти і регіони.

Замовити послугу