+38 (098) 558-53-52

Режим роботи: з 09:00 до 20:00

+38 (063) 798-53-52

Пошта: info@ruvim.com.ua

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Нержавіюча сталь давно завоювала своє почесне місце серед матеріалів для будівництва. Її довговічність, без сумніву, якраз і зробила її настільки популярною в оздобленні фасадів і колон. Ще зовсім недавно головним її призначенням було використання для внутрішніх елементів, таких як сходи, ліфти. Але в останні роки використання нержавіючої сталі популярні в якості зовнішніх конструкцій.

Нержавіюча сталь продовжує зберігати свій блискучий зовнішній вигляд невизначено довго без будь-яких покриттів і фарбування. Нержавійка вимагає мінімального обслуговування і не піддається корозії.

Компанія «Рувим» пропонує свої послуги з оздоблення фасадів та колон нержавіючою сталлю, а також інші роботи з металоконструкціями:

  • ремонт
  • монтаж
  • демонтаж
  • обрізка
  • зварювання

Наявність необхідного інструменту та досвіду гарантує виконання робіт будь-якої складності та обсягу в строк і недорого. Команда співробітників проведе заміри, підбір матеріалу та виїде на об'єкт в Києві, Київській області або по всій Україні.

Для уточнення вартості та консультації з будь-яких питань - телефонуйте або залиште заявку через фору зворотного зв'язку. Менеджер зв'яжеться з Вами протягом однієї години і відповість на всі питання. Приклади робіт ви можете переглянути в галереї.

Замовити послугу