+38 (098) 558-53-52

Режим роботи: з 09:00 до 20:00

+38 (063) 798-53-52

Пошта: info@ruvim.com.ua

Компанія «Рувим» - це більше 10 висококваліфікованих фахівців в сфері виготовлення виробів з нержавіючої сталі. Ми спеціалізуємося на дизайні, виробництві, установці, ремонті і обслуговуванні сходів, поручнів, обладнання для харчової промисловості, обладнання для інвалідів, обробці фасадів та колон, меблів та інших виробів з нержавіючої сталі.

На нашому сайті в можете ознайомитися з нашими послугами, довідатися про ціни, а також подивитися понад 400 прикладів наших робіт, серед яких зможете вибрати або приблизно цінувати потрібний вам виріб. Зі свого боку ми також надаємо підтримку нашим клієнтам і зацікавленим людям. Ви можете отримає консультацію, довідатися про ціни, приблизні розрахунки матеріалів та отримати відповіді на інші питання, просто зателефонувавши нам.

Найбільша наша гордість - наші клієнти, з якими ми продовжуємо постійно співпрацювати і втілювати в життя різні проекти для них. Довгострокове співробітництво зберігається завдяки високій якості роботи і довгії службі наших виробів.

Щоб задовольнити потреби наших клієнтів ми працюємо без вихідних в будь-якій точці Києва. Київської області і навіть по всій Україні.