+38 (098) 558-53-52

Режим роботи: з 09:00 до 20:00

+38 (063) 798-53-52

Пошта: info@ruvim.com.ua

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Козирки та накриття це не тільки захист ганку, балкона або тераси, а й один з елементів прикраси фасаду. Атмосферні опади, будь це дощ або сніг, не потрапляють на ганок, тим самим залишаючи його сухим і, головне, чистим. Особливо це актуально в зимовий період, коли під дверима немає накопичень снігу, а в період постійного танення і замерзання не буде льоду. Таким чином, ви убезпечите себе і всіх мешканців від падінь і, як наслідок, травм.

Наша компанія пропонує Вам можливість придбати козирки і накриття різноманітних форм і розмірів, а також, замовити індивідуальний виріб. Компанія «Рувим» виготовить, доставить і встановить козирки або інші укриття над ганком, входом в приміщення, балконами і терасами.

Всі вироби, в тому числі і козирки і накриття, виробляються за індивідуальним проектом. Ви можете замовити виріб будь-якої форми, типу, кольору і вибрати матеріал. Ми виробляємо козирки з профільних труб різного перетину. Для додання козирка індивідуального виду можливо додати ковані або штамповані художні елементи. Дах козирка може бути трикутної, арочної, односкатной та інших форм. Покривається дах монолітним або стільниковим полікарбонатом, а також металочерепицею.

Замовити послугу