+38 (098) 558-53-52

Режим роботи: з 09:00 до 20:00

+38 (063) 798-53-52

Пошта: info@ruvim.com.ua

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Вироби з нержавіючої сталі не піддаються корозії і зберігають свій зовнішній вигляд без додаткового догляду. Саме тому виготовлення сходів і відбійників для басейнів з нержавіючої сталі знайшло таку популярність. Але навіть в цьому випадку, використовується спеціальні марки стали, які здатні витримувати навантаження від солоної води:

304 - підходить для переважної більшості басейнів;

316 - в разі дуже солоної води в басейні, де встановлений електролізер.

Використання інших марок нержавіючої сталі перетвориться лише в пусту витрату грошей. В умовах агресивного середовища басейну навіть така сталь піддаватиметься корозії

Для того, щоб було простіше входити в басейн і виходити з нього, використовується зручні нержавіючі сходи, яка не тільки допоможе комфортно користуватися басейном, а й прикрасить його, стане декоративним елементом самого басейну.

Компанія «Рувим» виготовляє сходи з нержавіючої сталі для басейнів. Матеріалом служить тільки якісна сталь відповідної марки. Сходи з нержавіючої сталі будуть служити довго і не втратять свій зовнішній вигляд. Під Ваш басейн буде виготовлена ​​сходи з необхідною кількістю ступенів, необхідної ширини і висоти поручнів. Гарантія на продукцію до 3-ох років.

Замовити послугу